Móda ženy

Urobte Valentín výnimočný

LÁSKU SA OPLATÍ OSLAVOVAŤ PO CELÝ ROK, ALE PRÁVE VALENTÍNSKY DEŇ PONÚKA ŠPECIÁLNU PRÍLEŽITOSŤ DAROVAŤ MILOVANEJ OSOBE NIEČO VÝNIMOČNÉ. NOVÁ KOLEKCIA SINSAY SA SÚSTREĎUJE NA SPODNÚ BIELIZEŇ A DÁMSKE PYŽAMÁ NA TÉMU LÁSKY. JE TO NIELEN DOKONALÝ TIP PRE VŠETKÝCH MUŽOV, ALE AJ NÁPADY NA DARČEKY, KTORÉ SI MÔŽETE DAROVAŤ SAMA! ZASLÚŽITE SI TO! OSLÁVTE DEŇ LÁSKY TAK, AKO TO MÁTE NAJRADŠEJ, A OBJAVTE V SEBE ROMANTICKÉHO DUCHA.

Čo je neoddeliteľnou súčasťou valentínskej kolekcie? Samozrejme, spodná bielizeň, ktorá vás môže preniesť do úplne iného sveta. Siahnite po jemných čipkovaných nohavičkách, podprsenkách  a body a cíťte sa výnimočne. V našej ponuke nájdete aj ležérnu spodnú bielizeň s valentínskym motívom pre pohodlie a komfort na každý deň.

Valentínska kolekcia obsahuje aj roztomilé pyžamá, práve včas na neformálny večer s priateľom. Objavte bavlnené dvojdielne súpravy vo verziách s dlhým aj krátkym rukávom. Bavlnené pyžamo s drobnými srdiečkami si určite získa vaše srdce. Siahnite po nočných košieľkach s mäkkým povrchom vytvorených pre ženy, ktoré ocenia pohodlie. 

Nezabudnite si doma vytvoriť valentínsku atmosféru. Rozhodnite sa pre jemné akcenty, ktoré navodia príjemnú atmosféru. Doplňte svoju obývačku vankúšmi v tvare srdca a mäkkými prikrývkami a pripravte si romantický večer s osobou, ktorá je pre vás najdôležitejšia.

Ďalšie valentínske inšpirácie nájdete vo vybraných predajniach Sinsay, na stránke sinsay.com a v aplikácii.