Móda muži

Základ pánskeho jesenného šatníka – DENIM

Energická a ležérna, pohodlná a v súlade s trendmi – to je nová kolekcia Reserved Denim. Reserved sa v nadchádzajúcej sezóne zameriava na rozhodnú a odvážnu siluetu, postavenú na princípe kontrastov, výraznú a zároveň pohodlnú. Základné prvky, ako sú tričká, mikiny či topy, sa tu kombinujú s modelmi výrazovo silnejšími, so zmenenými, odvážnejšími proporciami

Mužská verzia Reserved Denim je zameraná na autentickosť, funkčnosť a pripravenosť na akciu. Realistický, zodpovedajúci každodenným potrebám, prináša dávku pohodlia aj dávku streetwear inšpirácie. Dizajny sú udržiavané v jednotnej, koherentnej atmosfére a džínsové modely sú doplnené širokým výberom ďalších modelov.

Kolekcia obsahuje nové tvary, oveľa objemnejšie strihy ako cargo nohavice, vestu so surovou úpravou alebo oversized bomber bundu. Jesenná sezóna je zároveň premiérou najširších džínsových nohavíc v histórii značky. Nechýbajú ani súpravy s jednoduchým strihom: saká a nohavice zo surového denimu s kontrastným prešívaním alebo štandardné katany zladené s klasickými nohavicami s rovnými nohavicami.

Paleta farieb osciluje medzi tmavou námorníckou modrou a opranou šedou, pričom necháva dostatok priestoru klasickej džínsovej modrej. Kolekcia ponúka veľký výber rôznych vypraných efektov a odrenín a zaujímavé sú aj finálne úpravy: nielen džínsy, ale aj mikiny a tričká s rozstrapkanými alebo dokonca prerezanými rebrami pre nonšalantný, ležérny efekt. Niektoré nohavice sú zakončené nezvyčajným spôsobom, vytvárajúc dojem roztrhanej nohy, s tmavším, neodfarbeným pásikom v spodnej časti. Rovnako ako v dámskej časti je jediným vzorom pravidelné šikmé laserové odfarbenie.

Doplnky zostávajú praktické: batohy a tašky v tvare ľadvinky s množstvom vreciek, puzdro na telefón na nosenie na širokom opasku alebo vo vrecku, šiltovky a čiapky, výber šnurovacích topánok a topánok Chelsea s veľmi hrubou podrážkou a ľahšie tenisky. Celok je vedený v univerzálnom odtieni čiernej.