Móda ženy

Móda pre vrchol leta

Neformálne oblečenie od rána do večera? Riešenie nájdete v kolekcii Reserved High Summer, ktorá spája silný trend active wear s inšpiráciami z prelomu tisícročí. Estetika Y2K je filtrovaná podľa aktuálnych trendov, oblečenie zostáva priliehavé, navyše regulované stuhami, s množstvom rozparkov a niektorými detailmi obopínajúcimi postavu. Toto leto sa dostáva do popredia sebavedomý vzhľad, bez rozdielu veľkostí, bez delení.

High Summer je škála tých najradostnejších farieb: od neónovej zelenej, cez intenzívnu ružovú, energickú kobaltovú až po jemnú svetlofialovú. Namiesto vzorov – moderné prechody: čierno-zelená, pripomínajúca virtuálny svet, a oranžovo-fialová, inšpirovaná prímorskými západmi slnka. K tomu rovnaké hladké povrchy, v ktorých hrajú hlavnú úlohu detaily: volániky, dvojité ramienka či pásiky ladiace s postavou. Veľká časť tela je odhalená: ruky, chrbát, nohy. Existuje však rovnováha: ak šaty odkrývajú celý chrbát, majú maxi dĺžku. Ak je to minisukňa, tak s vysokým pásom. Toto oblečenie je určené na nosenie vo vrstvách. Prekrývanie priehľadných materiálov dáva jedinečný avantgardný efekt.

Kolekciu tvoria dlhé šaty s charakteristickým prekladaným alebo nariaseným výstrihom, sieťované midi šaty s dvojitými ramienkami alebo s krátkym rukávom, mini lichobežníkové sukne, ale aj rôzne druhy topov – od krátkych ramienok až po tie v podobe kardiganu, resp. body s dlhým rukávom. Nájdeme tu aj poctu štýlu Y2K: velúrovú teplákovú súpravu v kobaltových a ružových odtieňoch.

Kolekcia obsahuje moderné plavky: bikiny s dodatočným ozdobným zaväzovaním okolo pása alebo bokov a v jednodielnej asymetrickej verzii s úzkymi výrezmi. Farby – výrazné, ako ružová, tyrkysová či limetková. Nechýba ani sýta čierna, v ktorej boli ušité spomínané asymetrické plavky.   

Skvele sa bude hodiť na letné festivaly, kde je vítaný originálny a odvážny štýl a komfort nosenia je mimoriadne žiaduci. Jednotlivé prvky sa dajú rôzne kombinovať, možností je veľa a efekt zakaždým pozitívne zaujme.

Premiéru kolekcie sprevádza fotenie Wunsche & Samsel, ktoré dokonale odráža atmosféru plného leta.

Reserved kolekcia s názvom High Summer je dostupná od 28.6.2022.