Móda ženy

Je čas na sviatočný outfit

Sezóna je tu!…nadišiel čas výrazných outfitov. Holiday kolekcia Reserved víta v nabitom sviatočnom kalendári množstvo skutočne dekadentných kúskov, ktoré sú ideálne na každú príležitosť počas tohto výnimočného času.

Ako sa očakávalo flitre vytvoria počas sviatkov odvážny vzhľad. Ozdobné párty kúsky, ako tunikové šaty v žiarivej ružovej, večerné šaty bez ramienok s matným tmavým rubínovým leskom a stredne dlhá sukňa s leskom morskej panny zaručene upútajú pozornosť.

Vytvarované siluety sú sami o sebe výrazným prvkom párty sezóny. Napriek tomu sú doplnené o hravé prvky, ktoré im dodávajú nový rozmer, pri zachovaní klasického strihu. Umelé perie na červenom saku zaisťuje neprehliadnuteľný denný či večerný look, zatiaľ čo komplet s flitrami dodáva ikonickému kostýmu ideálny pôvab na akúkoľvek párty.

Medzi odvážnymi sa nájdu aj elegantné ponuky. Sako moderne doplnené lemom z umelej kožušiny, draho vyzerajúce čierno-modré šaty na jedno rameno, pričom priesvitné časti na ramenách dodávajú štýlový šmrnc týmto malým čiernym. Popri jednofarebnosti uvítame záblesky fluorescenčnej ružovej zdobiace šaty z hladkej padavej látky a bundu z umelej kožušiny. Tento kontrast zanechá dojem, ktorý pretrvá počas nadchádzajúcich sviatkov.

Niečo pre každého a na každú príležitosť! Kolekcia Holiday z Reserved potvrdila svoju účasť na sviatočnej sezóne.

Kolekciu Holiday nájdete na e-shope: reserved.com