Móda ženy

Must have zimná módna výbava

Zima je čarovný čas na oslavu každého okamihu. Dáva každému možnosť nájsť si svoj obľúbený spôsob trávenia voľného času – zábavu na snehu s rodinou alebo príjemné stretnutie s priateľmi pri pohári vareného vína. Nová kolekcia MOHITO otvára sezónu teplých búnd a doplnkov, ktoré môžete nosiť na lyžiarskom svahu. Nemohli sme zabudnúť ani na party-time kúsky. To všetko, aby ste mohli oslavovať život mnohými spôsobmi!

Dizajnéri sa po novom pozreli na zimnú kolekciu. Vytvorili praktické, hrejivé a mimoriadne pohodlné outfity a zároveň ich urobili ženskými a sexi. Vďaka výrazným farbám, akými sú ružová a fialová, je celá kolekcia veľmi výrazná a zdôrazňuje individualitu každého z nás. Novinkou sú nadýchané doplnky. Kabelka a topánky s imitáciou kožušiny sú na túto zimu úplným must have.

Štýly na túto sezónu sú určené pre odvážne ženy, ktoré chcú prostredníctvom módy prejaviť svoju osobnosť. Nezvyčajné farby, efektné strihy a originálne kombinácie textúr vás prinútia snívať o spontánnej, zimnej výprave do neznáma.