Móda ženy

Ženskosť v kampani Mohito pre jeseň/zimu 20

Ženská sila a pozitívne vzťahy. Toto sú hodnoty, ktoré značka MOHITO ukazuje vo svojej najnovšej kampani WE ARE MOHITO WOMEN. V kolekcii jeseň/zima si každá žena nájde dokonalé štylizácie na každú príležitosť, v ktorých sa bude cítiť špeciálne.

MOHITO sa opäť zameralo na ženské siluety so zvýrazneným pásom. V tejto sezóne budú vládnuť predovšetkým výrazné strihy, pásiky a uväzovanie v páse, ako aj zvýraznené ramená. Tie nájdeme na košeliach, svetroch a tričkách.

Dizajnéri nezabudli ani na štýlové bundy a kabáty. Kolekcia obsahuje kabáty s viazaním v rôznych strihoch, vrátane vždy obľúbeného oversize.

Túto jeseň je midi dĺžka nevyhnutnosťou. Najmä ak ide o plisované šaty a sukne. Mali by sa kombinovať s vysokými čižmami, aby efekt vrstvenia čo najviac vynikol. Pokiaľ ide o farby, nová kolekcia MOHITO je klasickou kombináciou čiernej a bielej, odtieňov béžovej so silným akcentom burgundy, námorníckej modrej, ružovej a fialovej.

Doplnky sú dôležitou súčasťou vrstvenia. Nájdeme medzi nimi štýlové vysoké čižmy či opasky zvýrazňujúce pás. Najdôležitejšími šperkami sezóny sú výrazné retiazky a veľké náušnice.