Móda ženy

V čom na letnú dovolenku?

Oblečenie a doplnky Mohito vyzerajú super počas slnečného a horúceho dňa. Veľmi dobre to vie aj influencerka, modelka a milovníčka módy Adrianna Daniel, ktorá si na cestu do Talianska vybrala kúsky z kolekcie Ethereal Beauty. Podmanivé fotografie z mestečka Ostuni ukazujú jej vzdušný a pohodlný ale aj veľmi ženský styling.

Tamojšie biele domčeky sú dokonalým pozadím pre outfity v podobných farbách! Svetlý háčkovaný set vyzerá obzvlášť roztomilo! Formálnejšie potlače sú inšpirované rastlinami, ktoré sa na tomto čarovnom mieste nachádzajú všade. Takéto vzory nájdete na krátkych šatách na ramienka alebo dlhých šatách až po zem. V každom prípade ide o vzdušné strihy v romantickom štýle. Denim je tiež ako stvorený na výlet. Prvá asociácia? Nohavice!

Pohodová prechádzka kľukatými uličkami je tiež dobrou zámienkou na obutie plochých sandálov s ozdobnými remienkami. Trendovejšou možnosťou sú „gladiátorské čižmy“ s vysokou podrážkou. Pletená taška bude doplnkom, ktorý sa bude hodiť ku každej dovolenkovej scenérii. Čím väčšia, tým praktickejšia, a preto vyskúšajte tašku v tvare košíka.

Kolekcia Ethereal Beauty ukazuje, že aj praktické, ležérne štylizácie môžu byť krásne. Podstatou sú strihy zdôrazňujúce ženskosť, romantické detaily, zaujímavé potlače a textúry. Kolekcia je dostupná vo vybraných predajniach Mohito a online na mohito.com.