Móda muži Móda ženy

Značka House vstupuje do sezóny kampaňou Never leave the house

Jedna dievčina stratila psa, skupina cudzincov sa zrazu zjavila odnikiaľ a v miestnom bare na pláži koktaily podáva čudný, vrčiaci chlap. Neexistujú žiadne náznaky, že dôvodom pre všetky tieto tajomné javy je … oblečenie. V mini-sérii NEVER LEAVE THE HOUSE hrá hlavnú úlohu najnovšia kolekcia House SS19, ktorú všetci absolútne chcú.

Táto sezóna je ovládaná slobodou a preto je kolekcia HOUSE SS19  okorenená inšpiráciami z rôznych období, estetík a krajín sveta. Je isté, že každý si tu nájde niečo pre seba. Absolútnym hitom v dámskej a pánskej kolekcii sú jasné farby. U žien je to limetová kapsulová kolekcia, kombinácia neónovej so vzorom hadej kože, zatiaľ čo v pánskej kolekcii sa jedná o kombináciu fialovej s limetovou zelenou.

Fanúšikovia neformálneho a vintage štýlu si tu tiež nájdu svoje modely. Southern Travellerje špeciálna cestovná mini-kolekcia pre neho plná módnych perál – od biker alebo menčestrových búnd až po tričká s tetovaním a mexickými grafickými motívmi. House pre neho navrhuje širokú škálu voľnočasového oblečenia založeného na tlmených farbách – burgundskej, tmavo modrej, béžovej a melanžovej šedej. V mužskej farebnej palete je osviežujúca farba mäty. Používa sa napríklad na mikiny a tričká. Ďalšia línia Sideline Casual,inšpirovaná štýlom britských fanúšikov z 90. rokov bola vytvorená pre milovníkov pouličnej módy. V centre pozornosti sú komfortné nesmrteľné bežecké tenisky, ktoré sa dokonale hodia nielen k denimu.

Kolekcia pre ňu obsahuje prevažne ženské, vrstvené vzhľady v retro-športovom štýle, ako aj prepracovanú klasiku založenú na zvieracích a šatkových potlačiach. Hitom tejto kolekcie je menčester, ktorý sa v tejto sezóne vracia v podobe úzkych sukní, oversize košieľ a búnd. Kolekcia obsahuje veľa inšpirácií odvodených od štýlu osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, okrem iného mikiny s grafickými potlačami, viacfarebné blúzky, košele s dvojitým zapínaním a veľký výber širokých nohavíc. Tričká so silnými sloganmi (rovnako ako s hviezdami ako Freddie Mercury, Whitney Houston alebo Dua Lipa) a dlhé, skladané sukne sú stále in. Novinkou sú topy a spodné časti s geometrickými mikro-vzormi, spomienky na estetiku 60. a 70. rokov. Ako doplnok nájdete kombinácie neónovej s bielou, oranžovou a s kamuflážovým vzorom, doplnené priehľadnými batohmi, ktoré sú absolútnym must-have. V teplejších dňoch ponúka HOUSE vzdušné a voľné štylizácie, z krajkových materiálov v bielej farbe a klasické námornícke motívy priamo z francúzskej riviéry v trende Into the blue. V sezóne jar-leto 2019 sú vychytávkou pohodlné tenisky v retro štýle. Nová kolekcia značky je doladená doplnkami, ktoré perfektne podčiarknú akúkoľvek štylizáciu.Najnovšia HOUSE kampaň bola vytvorená v podobe miniseriálov, ktoré môžete sledovať na kanáloch sociálnych médií. Zápletka je založené na sérii záhadných udalostí, ktoré nič nespája okrem … oblečenia. Stáva sa predmetom túžby mnohých postáv, a to nielen z tejto planéty. Kľúčom k vyriešeniu všetkých hádaniek je názov: NEVER LEAVE THE HOUSE. Epizódy sú propagované plagátmi v retro štýle.

Pamätajte, že vždy niekto alebo niečo čaká na vaše oblečenie, takže najlepšie je mať ho vždy so sebou/ na sebe!