Móda ženy

Valentínsky štýlová

Červená, ružová a čierna – to sú všetky farby, ktoré potrebujete na vytvorenie zmyselnej valentínskej kolekcie. Značka Reserved pripravila kapsulová kolekciu „Date Night“, inšpirovanú ženou, ktorá je sebavedomá, tajomná, odvážna a jemná zároveň. Jej príbeh rozprávajú intenzívne odtiene zakomponované do mestských, elegantných strihov slim-fit kabátov či romantických šiat a v kontraste – voľné saká a výrazné kostýmy.

Ako zdôrazňujú autori kolekcie – emócie a zmysly sú prvky, ktoré nás robia ľuďmi. Tieto emócie sa môžu líšiť, a preto je v rámci jedného dizajnu taká polarizácia. Intímne a súkromné veci sa kombinujú s odvážnymi či dokonca krikľavými. Sýta ružová, živá červená a sýta čierna boli skvelým východiskovým bodom pre vytváranie foriem, ktoré sú jednoduché, plné charakteru a odzrkadľujú kľúčové trendy roku 2022. Nájdete tu oblek s objemným sakom a mierne rozšírenými nohavicami, mini kardigán s kovovým prvkom, krátke sako s charakteristickými záhybmi na rukávoch, trapézová minisukňa alebo klasický vypasovaný dvojradový kabát

„Date Night“ je aj o zmyselných detailoch: geometrické výrezy v páse, krátky sveter s retiazkou, záhyby na priehľadných manžetách alebo nepravidelne zvlnený lem minisukne. Nechýbajú srdiečkové výstrihy, jemná textúra nadýchaných úpletov, jemná čipka a romantické kvetinové potlače. Čo je zvyčajne neviditeľné, je teraz odkryté. Prvky spodnej bielizne zohrávajú dôležitú úlohu v stylingu a odvážne sa nosia ako vrchné oblečenie. Podprsenka ako úzky top alebo saténový slip ako večerné šaty vyzerajú skvele v správnom nastavení. V skutočnosti bolo pre kolekciu vytvorených šesť súprav spodnej bielizne: mäkké, ale aj podprsenky s kosticami a viac alebo menej vykrojené nohavičky. Prichádzajú v odtieňoch čiernej, bordovej a krémovej; ktorá je ozdobená kontrastnými čiernymi vločkovanými bodkami.

Hviezdou kolekcie je Ola Rudnicka. Je to poľská modelka, ktorá debutovala pred desiatimi rokmi a pravidelne vystupovala na najvýznamnejších svetových mólach a v najlepších módnych časopisoch vrátane „Vogue“, „W Magazine“, „i:D“ alebo „Purple Fashion“. Modelku vo valentínskej nálade zachytila mladá fotografka – Dorota Szulc. Imidžové fotenie prebehlo v Miláne a pripomína perfektný večer – od pokojnej prípravy doma až po skvelú večeru v obľúbenej reštaurácii.