Móda ženy

Klasika, ktorá bude stále trendy

V kolekciách MOHITO, okrem príležitostných a romantických línií, môžeme ľahko nájsť aj klasické, elegantné, vždy módne a štýlové návrhy. V kolekcii New Classic pre jar a leto 2020 budú nájdete harmonické formy, ideálne pre milovníčky klasickej elegancie.


Kolekcia New Classic je manželstvom elegancie a trendov, kde harmonický, klasický a pokojný štýl zdôrazňuje krásu ženskosti. Medzi vzormi MOHITO nájdeme výrobky založené na minimalistickom spektre farieb ako sú šedá, biela a čierna, ktoré hrajú hlavnú úlohu. Za povšimnutie stojí najmä sivé sako s dvojitým zapínaním v mierne oversize strihu a dokonale prispôsobené nohavice. Je to vynikajúci návrh pre každodenné dámske oblečenie. Milovníčky kostýmov si tiež môžu vybrať klasický čierny kostým, ktorý sa dá vždy kombinovať s bielou košeľou alebo čiernym topom, na fotografii s čipkovaným detailom.


Kolekcia New Classic je tiež prikývnutím na klasické dámske šaty. Je potrebné venovať pozornosť dvom čiernym modelom, z ktorých jeden má zaujímavo riešené 3/4 rukávy, s remienkom v páse, druhý má jednoduchší strih s asymetrickým lemom, zakončený čipkou. V sivej škále ponúka MOHITO letné šaty na ramienka v dĺžke do polovice lýtok s výstrihom v tvare obálky. Jemnosť celej kolekcie je podporená doplnkami. Nájdete tu klasické lodičky na opätku, jemné sandále, malé clutch aj veľké shopper kabelky, ako aj šperky zo zlata kombinované s perlami.