Móda ženy

Efektná, originálna a odvážna kolekcia GATE jeseň/zima 14

Efektná, originálna a odvážna, taká je nová kolekcia jeseň/zima 2014, ktorú prináša značka GATE. Bundy, svetre, šaty, sukne vás nadchnú neobvyklými a výraznými detailmi i príjemnými materiálmi a trendovými farbami.

Už sa nemusíte trápiť, že si vás nikto nevšíma. Nápadité motívy zvieracích hláv na tričkách vás zásadne odlíšia v dave. Túžite po extravagantných kúskoch? Tak potom určite neprehliadnite koženkové prvky na bundách, kabátoch, rukávoch… V kolekcii jeseň/zima 2014 nechýbajú ani drsné a výrazné zipsy v zlatej farbe na nohaviciach, sukniach bundách a džínsoch.

Chcete pôsobiť ako nežná éterická bytosť? Potom sú pre vás ako stvorené svetre a pulóvre v púdrových odtieňoch z jemných úpletových materiálov. Tie sú veľmi príjemné na tele. Samozrejme, ak máte potrebu nosiť niečo elegantnejšie, v GATE na vás čakajú kúsky v neopakovateľnej tmavomodrej, ktorej sláva sa kedysi zrodila v kráľovských šatníkoch. Nezabudnite na štýlové kabáty, napríklad v trendovej ružovej a povinné kožušinové vesty, bez ktorých túto jeseň neprežijete.

Nová kolekcia, samozrejme, nezabudla ani univerzálnu čiernu farbu na šatách a na trblietky, bez ktorých by váš šatník nebol nikdy kompletný. Na večer alebo na party sa musíte blysnúť v limitovanej edícii, ktorej základom sú metalické farby. Užívať si ich môžete na topoch, svetroch, legínach, doplnkoch…

gate-GATE atelier43715 gate-GATE atelier43942 gate-GATE atelier44019-3 gate-GATE atelier44119 gate-GATE atelier44260 gate-GATE atelier44301

GATE prichádza z množstvom originálnych nápadov, ktoré váš šatník zmenia na trendovú svätyňu. Nemáte dôvod váhať. Super jeseň za super ceny si teraz vyskladáte iba v GATE.